Recenzja Jungle Speed

Autor: Avril Redaktor: Avril

Dodane: 18-07-2006 09:38 ()


Karty i totem:

Gra składa się z 80 kwadratowych kart z licznymi symbolami, które powtarzają się, każdy w liczbie czterech. Emblematy są w różnych kolorach - żółtym, fioletowym, zielonym i pomarańczowym. Każdy z graczy po kolei odkrywa kartę z wierzchu stosu, leżącego przed nim. Jeśli posiada taki sam symbol, jak jakiś inny gracz, to musi szybciej od niego złapać drewniany totem, który stoi na środku stołu. Ten, który złapie prędzej, oddaje przeciwnikowi swoje karty. Celem gry jest pozbycie się kart ze swojego stosu.

 

Utrudnienia:

Kilka utrudnień w grze to: 3 karty specjalne oraz diabelskie zasady przewracania totemu lub złapania go w niewłaściwym momencie. Gdy gracz przewróci totem, albo złapie go, gdy nie ma takiej potrzeby, to zbiera wszystkie odkryte karty ze stołu! Co do kart specjalnych, to mamy 3 rodzaje: jedna powoduje, że zwracamy uwagę nie na symbol na kartach, a na ich kolor, druga każe łapać totem bez względu na to, co leży na stole, a trzecia każe wszystkim graczom odkryć kartę ze swego stosu na "trzy-cztery".

 

Podsumowanie:

Jungle Speed, to gra genialna na imprezy, wyjścia i przerwy w zajęciach. Nie nudzi się i daje super zabawę. Nie da się tego z niczym porównać! Daje mnóstwo rozrywki! Szczerze polecam wszystkim!

 

Informacje o grze:

Ilość graczy: 2-8?

Czas gry: 10-120 minut ;)

Cena: 24,95 zł


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...