Lizardy - nowości

Autor: Siman Redaktor: Siman

Dodane: 14-12-2006 16:22 ()


Na stronie wydawnictwa Lizardy pojawiły się zapowiedzi trzech nowych gier wydawnictwa oraz instrukcja do zapowiadanej jeszcze na ten rok planszówki Łowcy Przygód. Uruchomiono także jej przedsprzedaż w cenie 25 zł. Oto gry, nad którymi trwają właśnie prace:

 

Romeo i Julia

"Romeo i Julia to niezwykła para. To właśnie ten duet po raz kolejny musi wkroczyć do akcji. Bo oto czwórka arcyłotrów snuje plany zawładnięcia światem. Wkrocz z parą bohaterów w świat przygody. Weź udział w pościgach samochodowych i strzelaninach. Przeszukuj bazy danych. Zbieraj i analizuj dowody. Wykorzystaj swój intelekt lub zdaj się na szczęście."

 

Gildia

"Gracze wcielają się w Mistrzów Gildii, poprzez odpowiednie inwestowanie kapitału starają się pomnożyć własne dobra. A na sprzedaż jest wszystko nawet warsztat kowalski czy pracownia alchemika, najważniejsze żeby był to opłacalny interes."

 

Przeklęta kopalnia

"Gracze wcielają się w krasnoludzkich górników, którzy zapuścili się w poszukiwaniu skarbów i sławy do Przekletej Kopalni. Miejsce to nieodwiedzane od wieków kryje wiele tajemnic: przesuwające się chodniki, zapadające się stropy, ciemności itp. Kopalnia żyje własnym życiem i nie pozwoli tak łatwo wydrzeć swych tajemnic."

 

Wśród zapowiadanych gier nie ma Robotareny, której zapowiedź mogliśmy znaleźć na stronie wydawnictwa od kilku miesięcy. Planowana data żadnego z szykowanych produktów nie jest znana.

 

Źródło: Lizardy


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...