Zapowiedź "Star Wars Komiks" nr 12/10

Autor: Egmont Redaktor: Motyl

Dodane: 12-12-2010 09:08 ()


 

Star Wars Komiks Nr 12/10

Tytuł: Boba Fett: Z odzysku

Scenariusz: Różni autorzy

Rysunki: Różni ilustratorzy

Przekład: Jarosław Grzędowicz,

Maciek Drewnowski

Oprawa: Miękka

Stron: 48

Format: 170 x 260

Cena: 5,99 zł 

 

 

W numerze 12/2010 znalazły się trzy historie:

KOŃCA NIE WIDAĆ - Ostatnia z tryptyku historii komiksowych o bitwie o Kamino (dwie opublikowaliśmy już w poprzednim numerze Star Wars Komiks) opowiada o uczestniczących w tym starciu Kalamarianach pod wodzą wybitnego stratega Meraia. Przedstawicielem tej samej ziemnowodnej rasy był admirał Ackbar, dowodzący atakiem rebeliantów na drugą Gwiazdę Śmierci w filmie Powrót Jedi.

BOBA FETT: Z ODZYSKU -  W roku zerowym chronologii uniwersum Star Wars Boba Fett był już uznanym łowcą nagród. Jego usługi cenione były nie tylko przez bogatych, prywatnych zleceniodawców, ale także przez Imperium. Boba bez ustanku uzupełniał i ulepszał swoją mandaloriańską zbroję (mówiono, że miał trzy komplety), ale - jak pokazuje komiks - żaden pancerz nie jest absolutnie doskonały.

WOLNA PAMIĘĆ - Droid astromechaniczny R2-D2 to jedna z zaledwie czterech postaci, które pojawiły się we wszystkich sześciu filmowych epizodach. W odróżnieniu od trzech pozostałych (C-3PO, Obi-Wan i Anakin/Vader), jego wygląd nie uległ w tym czasie zauważalnym zmianom. Właśnie R2-D2 jest głównym bohaterem tej historii, pełnej nawiązań do klasycznej trylogii.

 

Przykładowe plansze:

 

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...