Tatooine II - zaproszenie i atrakcje

Autor: Wrocławski Fanklub Gwiezdnych Wojen Redaktor: Shonsu

Dodane: 04-12-2010 11:57 ()


Wrocławski Fanklub Gwiezdnych Wojen, Centrum Kultury Zamek oraz stowarzyszenie Wratislavia Fantastica serdecznie zapraszają wszystkich miłośników Sagi George’a Lucasa na drugą edycję konwentu TATOOINE! Impreza odbędzie się w sam raz na powitanie nowego roku w dniach 15-16 stycznia 2011 w znanym z organizacji Dni Fantastyki Zamku w Leśnicy we Wrocławiu.

 

Zeszłoroczna (a w zasadzie wciąż tegoroczna) edycja Tatooine okazała się – mamy nadzieję – udanym połączeniem zlotu członków fanklubów z całej Polski z imprezą dla szerokiego kręgu odbiorców. Mamy nadzieję, że tym razem również sprostamy oczekiwaniom i Tatooine II okaże się konwentem, który ciężko będzie zapomnieć! A cóż takiego czeka na fanów „Gwiezdnych wojen”?

 

ATRAKCJE

 

Konwent rozpocznie się w sobotę rano, a skończy w niedzielę popołudniu. Zaplanowaliśmy kilka niezależnych od siebie bloków programowych i innych atrakcji, które powinny dostarczyć każdemu zwiedzającemu to, na co ma największą ochotę:

  • Blok prelekcji tematycznych – czyli o „Gwiezdnych wojnach” dla młodych i starych w formie klasycznych wykładów i pogadanek.
  • Blok konkursów – czyli na okrągło coś do wygrania; konkursy wiedzy, multimedialne, zespołowe… Dla każdego coś miłego!
  • Blok multimedialny – czyli o „Gwiezdnych wojnach” bardziej graficznie… Poznaj ukryte sekrety Sagi na dużym ekranie!
  • Blok kostiumowy – czyli coś dla trochę młodszych fanów w wykonaniu polskich organizacji kostiumowych, Rebel Legionu oraz 501 Legionu!
  • Przedstawienie teatralne – kontynuacja przełomowej „Zemsty Fanów” w wykonaniu grupy Pomarańcze W Uchu Na Skarpie Bez Kartki!
  • LARP kostiumowy – galaktyka jeszcze nigdy nie była tak blisko!
  • GamesRoom komputerowy – PC’ty, konsole i wszystko co do szczęścia potrzebne!
  • Turnieje gier – sabacc, pazaak, dejarik, Star Wars Miniatures… a może i TCG? Sprawdź, w której rozgrywce będziesz najlepszy!

…i na sam koniec atrakcja specjalna – Gala Fandomu w wykonaniu fanklubów z Wrocławia i Legnicy oraz przyjaciół, czyli zabawa, której długo nie da się zapomnieć!

 

NOCLEGI

 

W odróżnieniu od ubiegłej edycji, tym razem będzie możliwość przyjazdu i noclegu już w piątek, przed rozpoczęciem imprezy. Miejscem noclegów ponownie będzie Zamek.

 

CHCESZ POMÓC?

 

Serdecznie zapraszamy do współtworzenia atrakcji i punktów programu. Przypominamy że organizacja punktów programu wiąże się z otrzymaniem darmowej wejściówki na imprezę! Zgłoszenia propozycji prelekcji, konkursów, paneli dyskusyjnych, turniejów i innych atrakcji prosimy zgłaszać do Wedge’a na jego adres mailowy lub też za pomocą innych środków komunikacji.

 

Będziemy Was informować na bieżąco o postępach w przygotowaniu imprezy. Do zobaczenia 15 stycznia we Wrocławiu!

 

Temat na forum Bastionu. 

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...