Trzy rozdziały "Red Harvest" w sieci

Autor: Shonsu Redaktor: Shonsu

Dodane: 22-11-2010 23:20 ()


W internecie dostępne są trzy rozdziały powieści Red Harvest Joe Schreibera, o której pisaliśmy w tym miejscu. Przypominamy, że książka jest prequelem Szturmowców śmierci.

 

Udostępnione rozdziały powieści, oczywiście w języku angielskim, znajdziecie pod poniższymi linkami:

Rozdział I

Rozdział II

Rozdział III

 

Czasy Starej Republiki były mroczne i niebezpieczne, rycerze Jedi walczyli z Lordami Sithów i ich bezlitosnymi armiami. Ale Sithowie mają swoje plany - jest między nimi Darth Scabrous i jego marzenie, które wkrótce stanie się przerażająco prawdziwe.

 

W przeciwieństwie do innych Jedi, którzy znaleźli się w Korpusach Rolniczych, Hestizo Trace posiadła szczególny talent do opieki nad roślinami. Wkrótce jej spokojna egzystencja pośród różnych gatunków roślin zostaje przerwana przez przybycie wysłannika Dartha Scabrousa. Czarna orchidea, którą Trace się opiekowała jest ostatnim składnikiem starożytnej formuły, która zapewni Lordowi Sithów to, czego bardzo pragnie.

 

Głównym celem jej stworzenia jest nieznany wcześniej wirus - nie zabijający, lecz przekształcający istoty. Powstają głodni i niepowstrzymani nieumarli, mający apetyt na mięso żywych, dowodzeni przez Lorda, obsesyjnie pragnącego władzy i ostatecznej nagrody: życia wiecznego bez względu na cenę, jaką przyszłoby mu zapłacić...

 

Za oceanem powieść ma ukazać się 28 grudnia.

 

Źródło: Bastion

 

 

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...