Zapowiedzi SJGames do końca marca 2007

Autor: Paragon Redaktor: Krzyś-Miś

Dodane: 10-12-2006 12:22 ()


Steve Jackson Games zapowiada wiele ciekawych produktów na najbliższe miesiące. Oto plany wydawnictwa:

 

Grudzień

 

"Changing Times" (GURPS 4 ed.) - przewodnik dla MG, umożliwiający prowadzenie przygód w futurystycznym uniwersum. Świat przyszłości jest zdominowany przez inżynierię genetyczną, sztuczną inteligencję, nanotechnologię, które zmieniają ludzkość. Ziemia nie jest już jedynym domem człowieka - istnieje turystyka kosmiczna, a Mars jest zasiedlany. To rzeczywistość, która dla jednych jest koszmarem, dla innych utopią, pełną zjawisk budzących nadzieję, ale również strach.

Podręcznik będzie wydany w formacji pdf i będzie miał 74 strony.

 

Styczeń

 

 

 

"Evil Ted" - karcianka, pudełko zawiera 168 kart i instrukcję. Pełna śmiechu gra, gdzie każdy musi obronić się (uciekając lub pokonując wroga) przed hordami martwiaków. Nie są to jednak zwykli nieumarli - ten cytat wyjaśni, na czym polega ich niesamowitość: "The peaceful teddy bears have become . . . zombears! A few lucky survivors have barricaded themselves in the remaining buildings. Can they escape from . . . the Evil Ted?"

 

 

 

 

 

 

 

"Bavarian Fire Drill"  - dodatek do gry karcianej Illuminati. Zawiera 110 nowych kart w większości ilustrowanych przez Dana Smitha. Uniwersum, znane z "Oka w piramidzie" i następnych części trylogii Roberta Antona Wilsona i Roberta Shea, jest światem rozgrywki. Spiskowe teorie dziejów, zdrady, przekupstwa i masa śmiechu to znak firmowy tek produkcji.

 

 

 

 

 

 

Luty

 

 

 

 

GURPS Ultra-Tech - 240 - stronnicowy podręcznik źródłowy w twardej oprawie. Opisuje technologie przyszłości: śmiercionośne bronie, ochronne pancerze, sztuczki medycyny, transport i inne zaawansoane wynalazki, które w tej chwili nawet nam się nie śnią. Implanty, hologramy, nanotechnologie to wszystko, co możecie tu znaleźć. Dodatek z pewnością przyda się każdemu MG, który prowadzi sf - obojętnie czy to cyberpunk czy space opera.

 

 

 

 

 

Marzec

 

 

 

 

"Munchkin Cthulhu" - kolejny dodatek do "Munchkina", tym razem inspirowany dziełami H. P. Lovecrafta oraz tym, co powstało na tym fundamencie. Dodatek będzie zawierał 168 kart, a w nim wiele nowych, oczywiście mackowatych potworów oraz nowa klasa - kultysta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GURPS Martial Arts - (240 stron, twarda oprawa) dodatek dla wszystkich graczy oraz mg, którzy pragną, by na ich sesjach pojawiały się jednostki, wyposażone w zabójczą broń, w postaci rąk, nóg, głów, które potrafią zabić wykałaczką lub papierem toaletowym. Sztuki walki z całego świata, oddziały specjalne to "mięsko", jakie z pewnością ucieszy każdego, kto sięgnie po tę pozycję.

 

 

Źródło: Steve Jackson Games


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...