"Lost Tribe of the Sith #5" do pobrania

Autor: Shonsu Redaktor: Shonsu

Dodane: 27-10-2010 14:34 ()


W internecie pojawił się już piąty e-book z serii Lost Tribe of the Sith, czyli Purgatory. Krótką notkę oraz okładkę znajdziecie w rozwinięciu newsa. E-booka możecie pobrać z tego miejsca.

 

Seria e-booków autorstwa Johna Jacksona Millera (scenarzysty komiksowej serii Knights of the Old Republic) wprowadzają czytelników do książkowej serii Fate of the Jedi. Do tej pory ukazały się cztery części: Precipice, Skyborn, Paragon oraz Purgatory. Co czeka nas w części piątej?

 

Potężna sithańska dynastia założona na planecie Kesh przez rozbitków z „Omenu” przetrwała przez tysiąc lat - tak samo jak ich kodeks, który ceni potęgę ponad wszystko inne. Lady Orielle Kitai uwielbia rządzić, jest potomkinią szlachetnego rodu i członkinią elitarnej organizacji znanej jako Miecze Sithów. Ale Lillia Venn, obecna panująca jako Wielka Mistrzyni posiada jeszcze większą władzę... i nie chce jej stracić.

 

Kiedy nieudane królobójstwo pociąga za sobą krwawą łaźnię (w przenośni i dosłownie), a podejrzenie pada na Orielle, zostaje ona skazana przez okrutną Venn na bycie niewolnicą. Ale zamierza się zemścić. Przebywając w domu pewnego farmera, który skrywa jakiś sekret, Kitai odkrywa możliwość sprawienia, że zemsta stanie się faktem...

 

Przypomnijmy, że seria e-booków ma za zadanie wprowadzić fanów Star Wars do książkowej serii Fate of the Jedi. Rozpoczyna się ona po wydarzeniach opisanych w Dziedzictwie mocy. Fabuła nowej serii będzie osnuta wokół losów ulubionych bohaterów odległej galaktyki, czyli Hana Solo, Leii Organy, Luke'a Skywalkera oraz Jainy Solo i Bena Skywalkera.

 

Podczas gdy Luke i Ben wyruszają w pełną odkryć podróż, Han, Leia oraz Jaina próbują poradzić sobie ze skutkami wojny domowej, która ogarnęła galaktykę w serii Dziedzictwo mocy.

 

Fate of the Jedi będzie składać się z dziewięciu tomów. O losach bohaterów piszą Aaron Allston, Troy Denning oraz Christie Golden. 

 

Źródło: Bastion

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...