List NiuConu do konwentowiczów

Autor: Laureanne Redaktor: S_p_i_d_e_r

Dodane: 01-11-2010 10:33 ()


{obrazek http://niucon.ifan.pl/halloween/images/lay_04.gif} Orgowie zapraszają na halloweenową edycję NiuConu.

 

Zacne dusze,

Na wstępie mego listu do Was pragnę powiadomić, gdyż zapytujecie mnie w listach: na Niuconie dla każdego znajdzie się miejsce. Rezerwacje miały na celu rozbicie kolejek i usprawnienie ich, gdyż baczę na wasze zdrowie w jakże chłodnych dniach, które już nadchodzą. Toteż, każdy, który zechce mnie odwiedzić, zostanie przyjęty i ugoszczony bez znaczenia skąd przybywa i dokąd zmierza. Me wrota stoją otworem.

Pragnę również przypomnieć, że wszyscy ci, którzy nawiedzają mnie wcześniej, nie pierwej niż nie wybije godzina 20, nie są zwolnieni z dobrych rad i manier zawartych w jakże zacnym Regulaminie.

Pragnę powiadomić was jeszcze o martwiącym mą duszę fakcie, mianowicie zgłoszenia programu i strojów cosplayowych już się zakończyły. Jednakże, dopiero na dniach ujrzycie czym pragnę was zabawić, uraczyć i zachwycić. Zapraszam również wszystkich, na specjalnie wyprawiany na waszą cześć bal karnawałowy, na którym maski, suknie balowe i przebrania, niestety obowiązują.  Zagrają dla nas młodzi, lecz uzdolnieni muzycy, grający muzykę dość mroczną. Są to doświadczeni muzycy zwący się Bury Her Memories i Final Sacrifice.

Wśród innych atrakcji, które, mam nadzieję, przypadną wam do gustu, ku uciesze serca mego, będzie Teatr Wyobraźni Bez Scenariusza, Taneczna Rewolucja, sala siłowa dla Kciuków, Komnata muzyczna, Warsztaty Wokalne które poprowadzi tajemniczy D.U.S.T. Odbędzie się mecz Quidditcha, czyli gry którą ciężko wymówić, a jeszcze ciężej grać. Udostępniam również mój prywatny Onsen, w którym zarówno wy, jak i ja, możemy zaznać relaksu. Specjalnie też dla was, specjalna trupa zaprezentuje Taniec Ognia, a moje Zombie Queens  trafią wam przez żołądek do serca.

Zamieszczam specjalnie ku waszej wygodzie, na mej witrynie, drogę do mej siedziby.

Ufam, żeście zdrowi i weseli. Pozostaje mi tylko czekać na wasze przybycie.

Wasz Niucon

 

Impreza odbędzie się w najbliższy weekend (5-7.11.) we Wrocławiu. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie konwentu.

 

 

Serwis Paradoks jest patronem medialnym Niuconu.

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...