Magiczna Muzyka Disneya w grudniu w Warszawie

Autor: Liza Sherzai Redaktor: Motyl

Dodane: 19-10-2010 19:43 ()


Spektakl będący połączeniem wykonywanej na żywo muzyki symfonicznej i najpiękniejszych filmów Disneya będzie można zobaczyć już w grudniu 2010 w Sali Kongresowej w Warszawie.

 

Magiczna Muzyka Disneya w Warszawie !

15 grudnia, Sala Kongresowa, godz.17:00 i 19:00

 

Tym razem 15. grudnia w warszawskiej Sali Kongresowej zaprezentowany zostanie program „Magiczna Muzyka”. Wraz z Aladynem, Małą syrenką, Piękną i Bestią oraz Królem lwem wyruszymy w niezwykłą podróż i odwiedzimy wszystkie kontynenty. W trakcie koncertu po raz pierwszy w Polsce zabrzmi suita z „Tarzana”, a w finale usłyszymy piosenkę z najnowszej produkcji wytwórni Disneya -„Zaplątani”! W maju bieżącego roku koncert "Magicznej Muzyki" wykonany został w największych miastach Polski - w koncertach w Zabrzu, Poznaniu, Gdyni i Wrocławiu uczestniczyło ponad 13.000 widzów. Trasa okazała się wielkim sukcesem.

Magiczna Muzyka to wyjątkowe zaproszenie do świata animacji i wspaniałej muzyki. Świąteczna atmosfera, znane melodie i ponadczasowe filmy to niezapomniany prezent dla najmłodszych i znakomita rozrywka dla rodziców.

Koncerty składać się będą z ośmiu suit skomponowanych specjalnie do filmów Disneya m.in. przez Alana Menkena, Bruce’a Broughtona i Jerry’ego Goldsmitha. Każdy koncert wykona zespół 60 muzyków Orkiestry Filharmonii Zabrzańskiej pod kierownictwem Sławomira Chrzanowskiego

Bilety, które są dostępne w trzech kategoriach cenowych (40, 60 i 80 zł) można kupić na ebilet.pl


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...