Okładka i fabuła "Red Harvest"

Autor: Shonsu Redaktor: Shonsu

Dodane: 13-10-2010 18:24 ()


W sieci można już zobaczyć okładkę i przeczytać nieco o fabule powieści Red Harvest, która będzie prequelem Szturmowców Śmierci - pierwszej powieści grozy w świecie Star Wars. Autorem książki jest ponownie Joe Schreiber.

Czasy Starej Republiki były mroczne i niebezpieczne, rycerze Jedi walczyli z Lordami Sithów i ich bezlitosnymi armiami. Ale Sithowie mają swoje plany - jest między nimi Darth Scabrous i jego marzenie, które wkrótce stanie się przerażająco prawdziwe.

 

W przeciwieństwie do innych Jedi, którzy znaleźli się w Korpusach Rolniczych, Hestizo Trace posiadła szczególny talent do opieki nad roślinami. Wkrótce jej spokojna egzystencja pośród różnych gatunków roślin zostaje przerwana przez przybycie wysłannika Dartha Scabrousa. Czarna orchidea, którą Trace się opiekowała jest ostatnim składnikiem starożytnej formuły, która zapewni Lordowi Sithów to, czego bardzo pragnie.

 

Głównym celem jej stworzenia jest nieznany wcześniej wirus - nie zabijający, lecz przekształcający istoty. Powstają głodni i niepowstrzymani nieumarli, mający apetyt na mięso żywych, dowodzeni przez Lorda, obsesyjnie pragnącego władzy i ostatecznej nagrody: życia wiecznego bez względu na cenę, jaką przyszłoby mu zapłacić...

 

Za oceanem powieść ma ukazać się 28 grudnia.

 

Źródło: Bastion


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...