Zakon Yun-Yuuzahana wystartował

Autor: Aquenral Redaktor: Shonsu

Dodane: 12-10-2010 12:36 ()


Z niekłamaną przyjemnością chcę wszem i wobec oznajmić, iż Zakon Yun-Yuuzhana wychodzi wreszcie z cienia i porzuca swoją konspiracyjną działalność, by zacząć oficjalnie funkcjonować w polskim fandomie. Czymże jesteśmy? Ot, grupą fanów Yuuzhan Vongów, Nowej ery Jedi i wszystkiego co z nimi związane, którzy postanowili publicznie dzielić się swoją pasją. Chcemy propagować tematykę yuuzhańską w sieci, pomagać w internetowych projektach takich jak Ossus, aktywnie działać na konwentach oraz zwyczajnie dać ludziom miejsce do spokojnego porozmawiania o swoich zainteresowaniach.

 

Z dniem dzisiejszym, to jest 06.10.2010, oficjalnie startuje rekrutacja Zakonu, jednak kilkanaście osób dołączyło do nas wcześniej. Sam projekt zaistniał w sieci w połowie lipca bieżącego roku, by rozwijać się do aktualnej formy, jednak pomysł fanowskiej inicjatywy związanej z Yuuzhan Vongami narodził się wcześniej. Trzeba tutaj wspomnieć o Praetorite Vong, które działało kilka lat temu, aczkolwiek nie jesteśmy kontynuacją ani wskrzeszeniem tejże jednostki – mamy nowy skład, nowe cele, a nawet nową nazwę. Próby zjednoczenia polskich fanów Yuuzhan Vongów nabrały realniejszego kształtu w okolicach połowy 2009 roku, ale skończyło się to jedynie na wspaniałych ideach i niemożliwych do zrealizowania projektach.

 

Jesteśmy organizacją robioną przez fanów i dla fanów – nie czerpiemy z tego żadnych materialnych korzyści poza satysfakcją i poczuciem dobrze wykonanej roboty. Wymagamy od ludzi pracowitości, by zapełnić naszą stronę internetową ciekawymi materiałami oraz odrobiny wolnego czasu i chęci, by spotykać się na polskich konwentach fantastycznych. Nasz oficjalny start wiąże się z końcem tematycznego tygodnia na Bastionie Polskich Fanów Star Wars, który poprowadziliśmy w ramach promocji tematyki. Mamy nadzieję na długotrwałą działalność i liczne rzesze aktywnych członków.

 

Do-ro’ik vong pratte! 

 

Źróło: Zakon Yun-Yuuzhana


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...