Zapowiedzi Studia JG

Autor: Katarzyna Bogdan Redaktor: Motyl

Dodane: 06-10-2010 16:29 ()


Ponieważ dostajemy wiele pytań o to kiedy i jakie mangi zamierzamy wydać, postanowiliśmy zaprezentować Wam nasz plan wydawniczy do końca 2010 roku.

 

Na dniach ukaże się trzeci tom Axis Powers Hetalia oraz 26. numer magazynu "Otaku". Jeszcze w październiku do sieci salonów Empik trafią także dwie kolekcje wydawnicze: "Otaku 4 boys" oraz "Otaku 4 girls". Wśród tytułów, które ukażą się w nich znajdziecie one-shoty oraz krótkie serie liczące po 2-3 tomy. Mangi będą opakowane w folię i będą wzmocnione tekturowymi "pleckami" - ma to na celu polepszenie ich jakości na Empikowej półce (wszyscy wiemy jak jest w Empiku... tu się pogniecie, tu się naderwie i nikt tomiku nie kupi). Najprościej porównać obydwie kolekcje do sposobu w jaki w Empiku umieszczane są filmy IDG. W naszych kolekcjach jako pierwsze ukażą się (znane już Wam ze sklepów komiksowych) pierwszy tom komedii ecchi Boys of Summer oraz sho-nen-ai Liberty Liberty.

Listopad przyniesie nam 27. numer "Otaku" oraz prawdziwy rarytas dla fanów Hetalii - ponad 100-stronicowe kompendium Otaku Max Hetalia . Prócz tego rozpoczniemy serię Drug-on, autorstwa Misaki Saito.

 

Opis pierwszego tomu serii: "Drug-on" #1

Legenda głosi, że na tajemniczej wyspie Dragon's Beak działa potężna magia, która może spełnić nawet najskrytsze marzenie każdego, komu uda się tam dostać. Długi kamienny most łączący ląd z wyspą jest pilnie strzeżony, co jeszcze bardziej podsyca wyobraźnię pragnących spróbować szczęścia mieszkańców portu. Trójka przyjaciół spotyka pod starym zamczyskiem Alice -- młodziutką dziewczynę o zagadkowych mocach, która pomaga im dostać się na wyspę. Wielka przygoda zmienia się w koszmar, gdy przychodzi im doświadczyć na własnej skórze prawdziwej natury Dragon's Beak, zwanej też Wyspą Potworów...

W grudniu zaś czeka nas prawdziwy zalew nowych tytułów. W ramach serii "Otaku 4 boys" i "Otaku 4 girls" ukażą się dwa one-shoty: lekka komedia Figure Maker oraz sho-nen-ai Croquis autorstwa Hinako Takanagi. Prócz tego, na sklepowych półkach pojawi się pierwszy tom Tokyo Toy Box oraz długo wyczekiwany drugi tom StarCraft: Frontline. No i oczywiście nie zabraknie grudniowego numeru "Otaku". 

 

Informację, na którą chyba wszyscy czekają zostawiliśmy na koniec...

Tak! Zamierzamy wydać Kuroshitsuji!!!

Na pierwszy tomik musimy jednak poczekać.


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...