Program festiwalu Futaba

Autor: S_p_i_d_e_r Redaktor: S_p_i_d_e_r

Dodane: 28-02-2010 23:43 ()


{obrazek http://stim.net.pl/files/futaba-180.png} Zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami, które planują dla nas organizatorzy wrocławskiej Futaby.

Festiwal rozpocznie się dokładnie w samo południe 13 marca 2010 roku i zakończy się o 22:00.

Dokładny plan atrakcji znajdziecie tutaj.

 

Cosplay na Futabie

CK AGORA, w której odbędzie się festiwal, dysponuje profesjonalną sceną. Daje to przyszłym uczestnikom niepowtarzalną możliwość godnego zaprezentowania strojów, w które włożyli tak wiele pracy!Przewidzieliśmy atrakcyjne wyróżnienia dla osób, których strój zdobędzie najwyższe noty. Zostaniecie nagrodzeni nie dyplomem, a czymś znacznie bardziej okazałym, przywołującym zawsze miłe wspomnienia.

Pragniemy także podkreślić, że nie ma wymogu, by strój na cosplay nie był wcześniej prezentowany przy innych okazjach.Uczestnicy wzbudzą wielkie zaciekawienie u osób, które po raz pierwszy będą miały styczność z cosplayowym światem. Kto wie, może ktoś z Was zainspiruje nowe pokolenie do takiej twórczości, którą Wy tak kochacie?

Zachęcamy do zgłaszania chęci udziału w cosplayu na adres email: cosplay(at)stim.net.pl

 

Wiadomość z ostatniej chwili!

Restauracja Planet Sushi zorganizuje na festiwalu pokaz wraz z prelekcją i darmowym poczęstunkiem. Co jeśli nie będzie można się zjawić na pokazie, a chce się spróbować wybornych wytworów mistrzów kuchni z Planet Sushi? Żaden problem! Poczęstunek będzie dostępny także po pokazie, oczywiście do wyczerpania zapasów!

Zapraszamy do odwiedzenia strony festiwalu.

 

 

Serwis Paradoks jest patronem medialnym festiwalu Futaba. 

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...