Rezerwacje i aktualizacja atrakcji PAconu

Autor: Guile Redaktor: S_p_i_d_e_r

Dodane: 13-01-2010 20:47 ()


{obrazek http://img198.imageshack.us/img198/7458/pacon.png} Ze względu na to, że na PAcon 2010 są trzy różne rodzaje wejściówek, przedpłaty będą początkowo podzielone na trzy tury. Pierwsza z nich, obejmująca 350 wejściówek na dwa dni z noclegiem, została już zakończona. Wkrótce pojawią się informacje o kolejnej turze.

Kolejną sprawą jest aktualizacja listy atrakcji. Pojawiły się nowe atrakcje w każdej kategorii, więc warto do nich zajrzeć. Oczywiście to wciąż nie jest ich pełna lista i już niedługo możecie spodziewać się nowych.

Na zakończenie dwie sprawy. Pierwsza z nich jest skierowana do wystawców. Otóż firmy i osoby prywatne chcące wystawić swój towar na naszym konwencie są proszone o kontakt na mail guile[at]animatsuri.pl.

Drugą sprawą jest to, że założyliśmy Facebookową stronę fanowską naszego stowarzyszenia, dzięki czemu informacje o naszych poczynaniach będzie można poczytać także na wyżej wymienionym portalu. Prócz tego mamy nadzieję, że po naszych imprezach pojawią się tam Wasze linki do zdjęć, filmów, a także relacji. Możecie zobaczyć jak to na razie wygląda pod tym adresem.

 

 

Serwis Paradoks jest patronem medialnym PAconu 2010. 

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...