PAcon 2010 pod patronatem Paradoksu

Autor: S_p_i_d_e_r Redaktor: S_p_i_d_e_r

Dodane: 31-12-2009 01:52 ()


{obrazek http://img198.imageshack.us/img198/7458/pacon.png} PAcon to impreza w pełni poświęcona polskiemu rynkowi mangi i anime. Nazwa jest skrótem od słów Polish Anime Convention, czyli Polski Konwent (Zjazd) Anime.

Polish Anime Convention, bo tak brzmi rozwinięcie tego skrótu, będzie konwentem stricte poświęconym polskiemu rynkowi mangi i anime, który, jak się okazuje, nie jest juz wcale taki mały. Konwent odbędzie się w miejscu, gdzie odbyły się poprzednie dwie edycje Animatsuri, czyli w Szkole Podstawowej nr 218 im. Michała Kajki, przy ulicy Kajki 80/82 w Warszawie, w dniach 6 – 7 lutego 2010 roku. Czego możecie się spodziewać na konwencie? Otóż, prócz sztandarowych atrakcji, takich jak Cosplay czy Karaoke, znajdą się tam Wasze ulubione atrakcje z naszych wcześniejszych imprez, np. Cat Fight oraz Milionerzy.

Oczywiście to nie wszystko co dla Was przygotowujemy, w końcu robienie imprezy poświęconej polskiemu rynkowi mangi i anime do czegoś zobowiązuje, dlatego na naszej imprezie zobaczycie konferencje polskich wydawców, na których dowiecie się jakie są ich przyszłe plany wydawnicze, a także wielu innych rzeczy. Prócz tego będzie multum różnorakich atrakcji, co już jest znakiem rozpoznawczym naszych konwentów. Reszty informacji dotyczących tego konwentu warto poszukać na stronie, zbyt zmyślnie nie staraliśmy się ich chować.

Kończąc ten przydługi wywód chcielibyśmy zaprosić Was na naszą imprezę i na nasze stare forum, na którym odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania.

 

Serwis Paradoks jest patronem medialnym PAconu 2010. 

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...