Konwent PAcon w lutym

Autor: Sienio Redaktor: Sienio

Dodane: 29-12-2009 10:10 ()


Stowarzyszenie Animatsuri zaprasza na konwent PAcon, który odbędzie się na początku lutego w warszawskiej Szkole Podstawowej nr 218 im. Michała Kajki, przy ulicy Kajki 80/82.

 

Zapraszamy do zapoznania się z oficjalną informacją  dotyczącą konwentu przygotowaną przez Stowarzyszenie Entuzjastów Japońskiej Kultury Popularnej "Animatsuri":

No i w końcu, po niemalże półrocznej przerwie, powstała nowa strona. Powstała ona w związku z tym, że w tym roku przygotowujemy nieco więcej konwentów niż zwykle (będą cztery, a do tego dochodzą jeszcze inne imprezy, przy których pomagamy). Chyba łatwiej będzie śledzić jedną stronę, a nie pięć jednocześnie. W każdym razie – strona ruszyła i nadszedł czas, by oficjalnie ogłosić nowy konwent, który będzie tworzony przez naszą ekipę, a jest nim PAcon.

Polish Anime Convention, bo tak brzmi rozwinięcie tego skrótu, będzie konwentem stricte poświęconym polskiemu rynkowi mangi i anime, który, jak się okazuje, nie jest juz wcale taki mały. Konwent odbędzie się w miejscu, gdzie odbyły się poprzednie dwie edycje Animatsuri, czyli w Szkole Podstawowej nr 218 im. Michała Kajki, przy ulicy Kajki 80/82 w Warszawie, w dniach 6 – 7 lutego 2010 roku.

Czego możecie się spodziewać na konwencie? Otóż, prócz sztandarowych atrakcji, takich jak Cosplay czy Karaoke, znajdą się tam Wasze ulubione atrakcje z naszych wcześniejszych imprez, np. Cat Fight oraz Milionerzy. Oczywiście to nie wszystko co dla Was przygotowujemy, w końcu robienie imprezy poświęconej polskiemu rynkowi mangi i anime do czegoś zobowiązuje, dlatego na naszej imprezie zobaczycie konferencje polskich wydawców, na których dowiecie się jakie są ich przyszłe plany wydawnicze, a także wielu innych rzeczy.

Prócz tego będzie multum różnorakich atrakcji, co już jest znakiem rozpoznawczym naszych konwentów. Reszty informacji dotyczących tego konwentu warto poszukać na stronie, zbyt zmyślnie nie staraliśmy się ich chować. Kończąc ten przydługi wywód chcielibyśmy zaprosić Was na naszą imprezę i na nasze stare forum, na którym odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania.

Strona Stowarzyszenia znajduje się w tym miejscu.


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...