Zamiast "Star Wars Legends" dostaniemy "The Force Unleashed II"

Autor: S_p_i_d_e_r Redaktor: S_p_i_d_e_r

Dodane: 13-12-2009 13:42 ()


"The Force Unleashed II" zapowiedziano na wczorajszej gali wręczenia nagród Video Games Awards.

O tym tytule mówiło się od kilku tygodni, jak się minionej nocy okazało, w większości były to błędne domysły. Poniższy teaser trailer rozwiewa wszystkie wątpliwości i napawa optymizmem w szczególności fanów "The Force Unleashed". 

Zobacz teaser trailer w jakości HD. 

Oficjlana strona LucasArts jak na razie przygotowała tylko małą zakładkę dla "The Force Unleashed II" i nie ma tam zamieszczonych żadnych sensownych informacji na temat gry. LucasArts nie podało też niczego ciekawego w swojej notce prasowej. Nie podano kiedy gra ma mieć swoją premierę (poza rokiem – 2010) oraz na jakie platformy zostanie wydana. Na oficjalne informacje pozostaje więc czekać... 

Teraz scenarzyści "The Force Unleashed II" będą mieli nie lada orzech do zgryzienia, bowiem muszą wiarygodnie udowodnić, że Galen Marek przeżył starcie z Imperatorem na Gwieździe Śmierci. W teaserze widzimy, że przebywa on na planecie, gdzie jest gladiatorem i walczy z gigantycznym potworem - być może nowym rodzajem rancora. Starkiller dzierży dwa niebieskie miecze świetlne, co jest odzwierciedleniem symbolu II w tytule gry. Idąc na arenę Galen ma wątpliwości i czuje wzbierającą złość, którą wywołują przedstawione w formie nękających go głosów Yody i Vadera myśli, ale wspomnienie o Juno Eclipse rozwiewa wszelkie złe emocje i uspokaja Galena. Na razie wiemy niewiele, w zasadzie tylko to co widzimy na teaserze. Sprawa jest bardzo tajemnicza, choć intrygująca. 

 

Źródło: Bastion


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...