Znamy tytuł nowej gry Star Wars

Autor: S_p_i_d_e_r Redaktor: S_p_i_d_e_r

Dodane: 09-12-2009 21:24 ()


{obrazek http://img132.imageshack.us/img132/3416/swlegendsau.jpg} Australijskie biuro do spraw klasyfikacji filmu i literatury zanotowało na swojej stronie pozycję pod tytułem Star Wars Legends.

Kilkanaście dni temu nadzieje fanów na nową dobrą grę Star Wars rozpalił trailer zapowiedzi, która odbędzie się na tegorocznej gali wręczenia nagród Video Game Awards 12 grudnia. Bardzo szybko "nowa gra Star Wars" stała się tematem numer jeden aktywnie grających fanów.

Gra została zanotowana w czerwcu tego roku z klasą M (znacznik "mature" – dla dorosłych). Wszystko z powodu "przemocy fantasy", co może oznaczać że przemoc w grze nie jest przedstawiana realistycznie. Jest więc prawie pewne, że nie będzie to produkcja pokroju "The Clone Wars: Republic Heroes" skierowana konkretnie w stronę młodszych fanów.

To nie pierwsze tego typu odkrycie. W zeszłym roku Australijczycy wykręcili podobny numer. Warto też przypomnieć doniesienia na temat patentowania znaków handlowych przez LucasArts w lipcu 2009 roku. Wówczas "zaklepane" zostały trzy tytuły: "The Old Republic", "Star Wars Sagas" i nasze "Star Wars Legends".

 

Źródło: Bastion


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...