Otwarte zapisy na LARP-a Star Wars na Tatooine

Autor: S_p_i_d_e_r Redaktor: S_p_i_d_e_r

Dodane: 06-12-2009 23:16 ()


Na konwencie Tatooine I we Wrocławiu (przypominamy - 16-17 stycznia 2010 roku) odbędzie się profesjonalny LARP Star Wars.

Dla tych co nie wiedzą - LARP (Live Action Role-Playing Game) oznacza grę fabularną na żywo, w trakcie której gracze wcielają się w przypisane im postacie. Jest to więc połączenie teatru i świetnej zabawy w klimacie klasycznych Gwiezdnych Wojen. Jest to tym ważniejsze, że LARP-a na Tatooine przygotuje najlepsza w tym zakresie grupa w Polsce, jaką jest wrocławskie Stowarzyszenie Wielosfer.

Tematem LARP-a będzie "Kantyna". Tak, chodzi dokładnie o tą kantynę na Tatooine z Epizodu IV. Nie możemy Wam zdradzić więcej szczegółów zabawy, ale zapewniamy że warto się postarać. Mile widziane są wszelkiego rodzaju stroje lub ich elementy - chodzi o przemytników, łowców nagród, Jedi, szturmowców, szpiegów i inne szumowiny. Pamiętajcie, że starczy wykazać się odrobiną pomysłowości i każdy z Was może sobie małym kosztem stworzyć świetny kostium łowcy nagród. Niestety z powodu ograniczonej liczby miejsc na LARP-a trzeba się wcześniej zapisać.

Zgłoszenia należy kierować do organizatorów konwentu, czyli Wedge'a lub Taraissu; można też zapisać się na forum.

POZOSTAŁO JEDYNIE 18 MIEJSC WOLNYCH!!!

Twórców programu zapewniamy, że ich atrakcje zostaną tak ułożone w programie, by nie kolidowały z LARP-em. LARP rozpocznie się w sobotę 16 stycznia o godzinie 13:00 i potrwa do godziny 17:00. Zgłoście się już teraz, bo naprawdę warto! I trzeba się spieszyć :)

Do zobaczenia na Tatooine!

 

Źródło: Bastion


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...