Star Wars Komiks 11/2009 - zapowiedź

Autor: Shonsu Redaktor: Shonsu

Dodane: 06-11-2009 16:37 ()


Prezentujemy zapowiedź i okładkę kolejnego numeru miesięcznika Star Wars Komiks, który wydawany jest przez Egmont.

 

"Fale Grozy" (Tides of Terror, Tales #14) – Kilka miesięcy po bitwie o Geonosis, od której rozpoczęły się wojny klonów dwoje Jedi – Kit Fisto i Aayla Secura – stacjonuje na planecie Kamino, gdzie hodowano i szkolono klony dla armii Republiki. Duże znaczenie w tym konflikcie odgrywa pochodzenie mistrza Kita Fisto z ziemno-wodnej rasy Nautolan.

 

Scenariusz Milton Freewater. Jr.

Rysunki Adriana Melo Tusz Fabio Laguna

Kolory Chris Blythe.

 

"Lojalność" (Loyalties, Republic #78) – Akcja tej historii rozgrywa się niedługo po filmie Zemsta Sithów. Republikę zastąpiło Imperium, lecz znaczna część struktur wojskowych pozostała niezmieniona – oczywiście pomijając fakt, że generałami nie są już rycerze Jedi. Imperator Palpatine zwołuje spotkanie najważniejszych dowódców, chcąc przedstawić im swoja nowa prawa rękę – Dartha Vadera.

 

Scenariusz John Ostrander

Rysunki Luke Ross

Kolory Jason Keith .

 

"Planeta Umarłych" (Planet of the Dead, Tales #17) – Han Solo, słynny przemytnik, który stał się bohaterem Rebelii, i jego nieodłączny drugi pilot Chewbacca, lubią dobrze zarobić. Czasami jednak okazuje się, że muszą poświęcić świeżo zdobyte zyski, by pomóc innym. Jeśli w dodatku owi inni przybywają nie z tego świata, naprawdę trudno o odmowę.

 

Scenariusz Steve Niles

Rysunki Davidé Fabbri

Tusz Christian Dalla Vecchia

Kolory Sno Cone.

 

Tłumaczenie: Jarosław Grzędowicz oraz Maciek Drewnowski.

Cena 5,90 zł, 48 stron.

Premiera: 14 listopada 2009. 

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...