Kolejna trylogia Gwiezdnych Wojen

Autor: S_p_i_d_e_r Redaktor: S_p_i_d_e_r

Dodane: 22-10-2009 22:18 ()


{obrazek http://img194.imageshack.us/img194/5952/15334i.jpg} * Na wstępie ostrzegamy - to, jak na razie, jest najwyższych lotów plotka, informacja zasłyszana w kuluarach i nie jest to jeszcze żaden fakt. * Ale przecież w każdej plotce jest ziarnko prawdy, a poza tym informacja pochodzi od osoby związanej z Lucasfilms.

MarketSaw, blog poświęcony filmom 3D, twierdzi, że George Lucas planuje nakręcenie kolejnych trzech części gwiezdnej sagi. I nie będzie to kolejny program telewizyjny czy jakaś kreskówka, ale trzy pełnometrażowe filmy. I tu ciekawostka - Lucas prawdopodobnie nie będzie reżyserem.

Wielu fanów Gwiezdnych Wojen uważa, że nowa trylogia jest złym filmem.  Przecież dwa z trzech starych epizodów były efektem współpracy Lucasa z innym reżyserem, co pozwoliło na stworzenie genialnych filmów. Kiedy reżyser sam stanął za kamerą, żeby nakręcić epizody 1-3, efekt końcowy nie był już taki dobry.

Jeśli więc George Lucas pozwoli komuś innemu wyreżyserować kolejne części gwiezdnej sagi, to mamy szansę na powstanie filmów, na które wszyscy czekaliśmy. MarketSaw podaje nawet nazwiska osób, które być może tego dokonają - Francis Ford Coppola lub Steven Spielberg.

Co jednak skłoniło Lucasa do podjęcia się takiego przedsięwzięcia? Odpowiedzią jest właśnie technika tworzenia filmów 3D. W takiej właśnie technologii mają powstać nowe części Star Wars. Pozostaje nam tylko czekać na potwierdzenie plotek i mieć nadzieję, że reżyser będzie unikał Haydena Christensena jak pola asteroidów.

 

Źródło: www.cinemablend.com


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...