"LEGO Star Wars: The Complete Saga" w planie wydawniczym Cenegi

Autor: Shonsu Redaktor: Shonsu

Dodane: 17-10-2009 13:29 ()


W planie wydawniczym Cenegi pojawiła się gra LEGO Star Wars: The Complete Saga. Oto informacja, która ukazała się na stronie wydawnictwa:

 

Jako partner firmy Activision w Polsce, Czechach na Słowacji i Węgrzech, z przyjemnością ogłaszamy, że do naszego planu wydawniczego trafiła gra LEGO® Star Wars®: The Complete Saga. Ta wyjątkowa gra łączy niepowtarzalny świat klocków LEGO® ze wspaniałymi postaciami, epizodami i pojazdami z kultowych Gwiezdnych Wojen. LEGO® Star Wars®: The Complete Saga to zestaw 2 gier LEGO® Star Wars®: The Video Game oraz LEGO® Star Wars® II: The Original Trilogy z nowymi elementami.

 

LEGO® Star Wars®: The Complete Saga pozwoli Ci po raz pierwszy w historii pobawić się wszystkimi sześcioma częściami filmu Gwiezdne Wojny! W grze czekają na Ciebie nowe poziomy, postaci i opcje, które dostarczą Ci mnóstwo zabawy, kreatywnej rozrywki oraz dawkę niepowtarzalnego humoru. W grze znajdziesz również wszystkie charakterystyczne cechy, które sprawiły, że LEGO® Star Wars®: The Video Game oraz LEGO® Star Wars® II: The Original Trilogy były prawdziwymi hitami! Całkowicie nowe poziomy m. in. z Epizodu II, które nigdy wcześniej nie były dostępne w grach, nowe grywalne postaci takie jak Watto, Zam Wessell, Boss Nass oraz miliony nowych możliwości! To wszystko w LEGO® Star Wars®: The Complete Saga!

 

Cechy charakterystyczne:

- Wszystkie sześć części filmu Gwiezdne Wojny w jednej grze!

- Nowe postacie, poziomy, misje i możliwości!

- Ponad 160 grywalnych postaci!

- Rozbudowane opcje tworzenia własnych postaci!

- Tryb kooperacji dla 2 graczy!

- Niepowtarzalny humor!


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...