40. Lubelskie Spotkanie Fanów Star Wars

Autor: orlano Redaktor: Shonsu

Dodane: 25-09-2009 14:23 ()


Uwaga! Uwaga! 

 

Wszyscy miłośnicy Gwiezdnych Wojen z Lublina i okolic. Mam przyjemność i zaszczyt poinformować Was wszystkich, że 3 października 2009 roku będzie miało miejsce już 40. spotkanie fanów w Lublinie. Zbieramy się, póki jeszcze stoi, pod Galerią Centrum (ul. Krakowskie Przedmieście 40) do godziny 12:30. Zwróćcie uwagę, że piszę DO godziny 12:30. Po tym czasie udajemy się jak zwykle tradycyjnie na Stare Miasto do Sida (Sotto i Denti, ul. Złota 6). Tam za swoje zjemy co zechcemy i porozmawiamy na różne luźne-SW-tematy oraz obowiązkowo o listopadowym konwencie Falkon, gdzie Lubelski Fandom Star Wars oraz przyjaciele z całej Polski organizują wielki program Star Warsowy.

 

Około godz. 14:00 przeniesiemy się pieszo aby spalić kalorie, a kto musi to i szlugi, do Wojewódzkiego Ośrodka Kultury (ul. Dolna Panny Marii 3, za III LO im. Unii Lubelskiej), gdzie odbędą się największe atrakcje spotkania. Na pierwszy ogień druga część prelekcji o samozwańczym WoW-killerze, czyli SW: The Old Republic autorstwa Mario. Później dla rozluźnienia zabawimy się w Sitha pod dowództwem Rinny, a Ci, którzy przeżyją będą mieli szansę wziąć udział w pokazowej sesji RPG prowadzonej przez Miszcza Fetta.

 

Serdecznie zapraszamy

Miłościwie Wam Panujący

 

Uwaga! Wszyscy członkowie o stażu mniejszym niż rok i większym niż zero (liczy się od dziś), wśród was zostanie wylosowany jeden szczęśliwiec, który dostanie darmową wejściówkę na konwent Falkon. Warunek? Jak wyżej plus obecność na najbliższym spotkaniu.


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...