Nowy portal na polskiej scenie Star Wars

Autor: Shonsu Redaktor: Shonsu

Dodane: 15-09-2009 12:01 ()


Już niedługo z internetu znikną serwisy Imperial City Online i The Outer Rim, a w ich miejsce pojawi się zupełnie nowy portal StarWars.pl.

 

 

Jak informują twórcy SWPL:

 

Będzie to portal zarówno informacyjny, jak i społecznościowy. Mamy nadzieję że nowa strona, która już wkrótce zastąpi dotychczasowe ICO oraz TOR, spełni Wasze oczekiwania. Obiecujemy zachowanie wszystkich materiałów, jakie możecie odnaleźć na naszych łamach. Jednocześnie otrzymacie dziesiątki nowych jakie - mam nadzieję - spełnią Wasze oczekiwania. Wszystkie informacje dotyczące terminu otwarcia strony, rozwiązań technicznych, zawartości portalu a nawet ekipy redakcyjnej znajdziecie na tymczasowym blogu. Jego adres to:

 

www.starwars.pl/blog

 

Możecie tam zaglądać i na bieżąco zapoznawać się ze stanem zaawansowania prac. Wersja beta portalu StarWars.pl powinna się pojawić w sieci już w październiku tego roku. Gdy będziemy znali dokładną datę zniknięcia ICO, oczywiście natychmiast Wam ją podamy. Mamy nadzieję, że SWPL przypadnie Wam do gustu równie mocno jak ICO i wspólnie z nami wyruszycie w kolejną przygodę do Odległej Galaktyki.

 

Niech Moc będzie z Wami! :)


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...