Garść fantastycznych trailerów.

Autor: Delorin Redaktor: Delorin

Dodane: 08-11-2006 09:31 ()


Eragon: The First Chapter of the Inheritance Trilogy 2006-12-26

Film na podstawie bestselerowej powieści napisanej przez 19-latka (zaczął ją pisać w wieku 15 lat). W tej fantastyczno-przygodowej opowieści poznajemy Eragona, który odkrywa swe przeznaczenie z pomocą smoka. Eragon, teraz Smoczy Jeździec zostaje wessany w świat magii i władzy aby dowiedzieć się iż posiada moc ocalenia lub zniszczenia Imperium.

 

 

 

Pan's Labyrinth

Film skupia się na Ofelii, dziewczynce żyjącej w faszystowskiej Hiszpanii po II Wojnie Światowej. Dziewczynka mieszka z matką i ojcem, oficerem wojskowym, którego zadaniem jest tłumienie buntów ludności. Ofelia to dziecko o niesamowitej wyobraźni tworzące swój własny świat pełen niezwykłych istot i miejsc.

 

 

 

Perfume: The Story of a Murderer 2007-01-12

Film na podstawie jednej z moich ulubionych książek Pachnidło Patricka Suskinda. Geniusz a zarazem potwór, Jan Baptiste Grenouille posiada węch absolutny, którym swoje otoczenie rozpoznaje lepiej niż inni wzrokiem, jego umysł zapamiętuje każdy zapach z jakim się zetkną a jego umiejętności pozwalają na tworzenie niezwykłych perfum. Odkąd Grenouille odkrywa, że jego przeznaczeniem jest zostać największym perfumiarzem wszech czasów, nie opuszcza go marzenie o wydestylowaniu wonności nad wonnościami... pachnidła z dziewiczego ciała kobiecego. Jeśli nawet uświadamia sobie, że u podstaw tego marzenia legło morderstwo, jest mu to najzupełniej obojętne.

 

The Invisible

Co zrobisz jeżeli zostałeś zamordowany, a następnego dnia idziesz, jakby nigdy nic się nie stało, do szkoły i odkrywasz, że jesteś duchem a jedynym sposobem by wrócić do życia jest rozwiązanie tajemnicy twojej śmierci?

 

 

 

 

300 2007-03-30

Film jest adaptacją komiksu autorstwa Franka Millera. Opowiada o przebiegu legendarnej bitwy stoczonej w wąwozie Termopile w roku 480 p.n.e. Wtedy to niewielki oddział Spartan, liczący sobie 300 żołnierzy pod wodzą króla Leonidasa stanął do walki przeciw ogromnej armii perskiej.

 

 

 

Źródło: FilmWeb.pl, Apple.com, IMDb.com


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...