Jedz popcorn, będziesz... miał większego

Autor: S_p_i_d_e_r Redaktor: S_p_i_d_e_r

Dodane: 01-07-2009 23:58 ()


Prażona kukurydza to jedna z tych rzeczy, które można jeść bez przerwy. Zwłaszcza w kinie, na jakimś wciągającym seansie. Okazuje się jednak, że popcorn nie tylko jest smaczny, ale również pobudza męskie libido.

Zaskakujące wyniki dotyczące popcornu opublikowane zostały ostatnio na łamach magazynu „Men's Health”. Otóż okazuje się, że jedzenie tego kinowego przysmaku zwiększa przepływ krwi w męskich narządach i powoduje lepszą erekcję. Natomiast dzięki zawartej w prażonej kukurydzy argininie zwiększa się ilość i poprawia jakość spermy.

Arginina to organiczny związek chemiczny, odpowiedzialny między innymi za sprawność seksualną mężczyzn. Zwiększa również wydolność pracujących mięśni, co w czasie miłosnych zabaw jest bardzo przydatne. Co ciekawe, w tym samym piśmie wymienione zostały inne potrawy, które poprawiają męską kondycję i płodność. Okazuje się, że znakomitymi dopalaczami są… woda mineralna i zupa pomidorowa.

Ciekawe, czy mieszanka pomidorówki na mineralnej z dodatkiem popcornu przebije swoją skutecznością Viagrę. Czy jest ktoś chętny do testowania? Wyniki proszę zamieszczać w komentarzach pod artykułem.

Źródło: wp.pl


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...