Piątkowe Premiery!!

Autor: Mała Kasia Redaktor: Mała Kasia

Dodane: 02-11-2006 12:06 ()


W najbliższy piątek na ekrany polskich kin wchodzi pięć nowych filmów.

 

- Polska, czarna komedia „Job, czyli ostatnia szara komórka"

Opowieść o trójce przyjaciół - nieudaczników. Chłopców na każdym kroku prześladuje pech . Problemy ze znalezieniem pracy, nadmiarem marihuany, Krzysztofem Ibiszem we własnej osobie i wiecznie ujadającym psem sąsiadki !!!

 

- USA, dramat, thriller psychologiczny „Pułapka"

Historia 32 letniego Geoffa który na internetowym czacie poznaje nad wiek inteligentną i dojrzałą czternastolatkę. Świetnie się dogadują . Mężczyzna zaprasza ją do swojego domu.

Oboje godzą się na randkę z bardzo przykrymi konsekwencjami.

 

- Francja, Finlandia, Niemcy, dramat „Światła o zmierzchu"

Koistinen pracuje jako nocny stróż, jest naiwny i podatny na wpływy. Grupa przestępców planuje bardzo śmiały skok, by wszystko poszło gładko postanawiają wykorzystać tęsknotę za miłością jaką odczuwa Koistinen. Bohater szybko wpada w sidła pięknej blondynki -Marii.

Kobieta z łatwością manipuluje nim i wplątuje w przestępstwo, po czym zostawia samego z konsekwencjami.

 

- Czech, Wielka Brytania, komedia „Zamknij się i zastrzel mnie"

Film opowiada historię pewnego angielskiego turysty w Pradze - Colina Framptona.

Utraciwszy żonę bez której nie umie żyć, Colin prosi Czecha - Pavla Zemana- by ten pomógł mu umrzeć . Zeman sam haruje na sześciu etatach by zaspokoić wszelkie zachcianki swej wymagającej żony Liby. W całą sprawę wplątuje się jeszcze lokalny gangster.

 

- Kanada, USA, komedia romantyczna „Zostańmy przyjaciółmi"

Chris przyjaźni się z najładniejsza dziewczyną w szkole ale sam jest grubaskiem z aparatem na zębach. Ukrywa swoje uczucia w stosunku do dziewczyny . Pod koniec szkoły decyduje się wyznać swoje uczucia, zostaje wyśmiany przez kolegów a od ukochanej dowiaduje się że Ta kocha go ... jak brata. Upokorzony, postanawia zmienić swoje życie i osiąga sukces. Po 10 latach wraca do rodzinnego New Jersey , jako przystojny „wszystkomajacy" Facet. Czy tym razem stanie się dla dziewczyny kimś więcej niż przyjacielem?


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...