Weekend Sci-Fi w TVN7

Autor: S_p_i_d_e_r Redaktor: S_p_i_d_e_r

Dodane: 07-05-2009 09:18 ()


Weekend od 8 do 10 maja upłynie w stacji TVN7 pod znakiem filmów science fiction.

Już w piątek, 8 maja o godzinie 20:05 stacja TVN7 zaprasza na wyprawę w ramach odysei kosmicznej - "2010: ODYSEJA KOSMICZNA II". Po tej wycieczce zobaczycie, co to znaczyć prawdziwie "DZIWNE DNI" (Strange Days) - ten film zostanie wyemitowany 8 maja o 23:20.

W sobotę 9 maja, o godzinie 19:30 będzie można odbyć niezwykłą podróż w głąb ludzkiego ciała. "INTERKOSMOS" (Innerspace) z Dennisem Quaidem w roli głównej, to pierwsza komedia, która pokazuje, jak może wyglądać ekspedycja po ciele człowieka. Po poznaniu mózgu i wszystkich ludzkich układów, wraz z "KOSMICZNĄ ZAŁOGĄ" (Galaxy Quest) będzie można zobaczyć, że sława nie zawsze jest dobra. Bohaterowie tego filmu, który zostanie wyemitowany o godzinie 21.55, przekonali się o tym wyjątkowo dosadnie!

Po przygodach aktorów wziętych za przedstawicieli Ziemi, czeka szukanie drogi powrotnej na ojczystą planetę. "ZAGUBIENI W KOSMOSIE" (Lost in Space), 10 maja o 15:25, spróbują przeżyć w kosmosie z psychopatą na pokładzie statku. A wieczorem 10 maja, o godzinie 20:05, będzie można sprawdzić, czy "CZERWONA PLANETA" (Red Planet) nada się do zamieszkania przez ludzi. A na koniec kosmicznego weekendu, o godzinie 23.15, widzowie odwiedzą "ODLEGŁY LĄD" (Outland), czyli klasykę filmów sci-fi.

W kolejnych tygodniach w ramach niedzielnego cyklu pojawią się filmy katastroficzne (17 maja), wojenne (24 maja) i westerny (31 maja).

Źródło: onet.pl/TVN7.pl


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...