Konkurs na przygodę do Neuroshimy przedłużony!

Autor: Redakcja Redaktor: Sienio

Dodane: 03-04-2009 08:21 ()


Konkurs na najlepszy scenariusz do NS przedłużony! Dlaczego?! Dowiedz się więcej w rozszerzeniu newsa! Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w konkursie!

 

To oznacza, że jeszcze prawie miesiąc, na poprawienie swoich prac konkursowych, a także okazja dla tych, którzy dotychczas nie wiedzieli o konkursie! 

Formuła konkursu się nie zmienia, a udział w nim może wziąć każdy zarejestrowany użytkownik Serwisu. Zadaniem jest napisanie gotowego do rozegrania scenariusza osadzonego w realiach i w oparciu o mechanikę postapokaliptycznego systemu RPG "Neuroshima". Nie ma ograniczeń w objętości tekstu, jedynym warunkiem jest zawarcie w scenariuszu fraz: "paradoks" i "gdzie rzeczywistość mówi dobranoc".

Prace podpisane imieniem i nazwiskiem oraz nickiem używanym na Paradoksie należy przesłać w pliku .doc e-mailem na adres konkurs[at]paradoks.net.pl z dopiskiem "Gdzie rzeczywistość mówi dobranoc" do 1 maja. Wyniki ogłosimy 17 maja.

Trzy najlepsze scenariusze zostaną opublikowane w Gwiezdnym Piracie i nagrodzone wybranymi spośród asortymentu sklepu Wydawnictwa Portal dodatkami do Neuroshimy. Zwycięzca otrzyma trzy, zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca po jednym dodatku.

Dodatkowymi nagrodami będą książki i gry komputerowe ufundowane przez LSF "Cytadela Syriusza". Dzięki temu pula nagród wzrosła do blisko 300 złotych!  

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału, za niedogodności przepraszamy. 

 

 

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...