Najbliższe premiery w Multikinie

Autor: Multikino Redaktor: Motyl

Dodane: 08-08-2017 21:13 ()


Od 11 sierpnia w kinach sieci Multikino premierowo pokazane zostaną: horror „Annabelle: Narodziny zła” oraz ekranizacja powieści Stephena Kinga „Mroczna wieża”.

Kilka lat po tragicznej śmierci córki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę (Stephanie Sigman) oraz dziewczynki z sierocińca. Lokatorki nie domyślają się, że już wkrótce staną się celem opętanego dzieła, które wyszło spod rąk i kontroli lalkarza – demonicznej lalki o niewinnie brzmiącym imieniu Annabelle… Druga część filmu „Annabelle”, czyli serii rozgrywającej się w uniwersum megahitu „Obecność”, to – według krytyków – bardzo dobry horror i o wiele lepsza produkcja niż poprzednia część. Obraz wyreżyserował David F. Sandberg (m.in. „Kiedy gasną światła”).

„Mroczna wieża” to ekranizacja jednej z najpopularniejszych powieści Stephena Kinga – „The Dark Tower”. W rolach głównych widzowie zobaczą laureata Oscara Matthew McConaughey’ego oraz Idris Elbę. Film przenosi do powojennego świata zaludnionego przez mutanty, demony i wampiry. Roland Deschain (w tej roli Idris Elba), ostatni żyjący członek bractwa „rewolwerowców”, próbuje dostać się do tytułowej Mrocznej Wieży - miejsca będącego centrum wszystkich światów. Długa droga do tego mitycznego miejsca okupiona jest nadludzkim wysiłkiem i cierpieniem. We wszystkich działaniach Roland posługuje się „Drogą Elda", kodeksem honorowym, który określa całe jego życie. Tymczasem świat rozpada się, mieszają się czasoprzestrzenie, światy równoległe. Podróż Rolanda ma tylko jeden cel – ocalić świat przed samozagładą.

Od 11 sierpnia w kinach sieci Multikino zobaczyć będzie można „Moje wakacje z Rudym” - wzruszającą historię o przyjaźni między 11-letnim Mickiem a czworonożnym, tytułowym Rudym.

„Moje wakacje z Rudym” to pełna humoru i przygód, wakacyjna opowieść osadzona w niepowtarzalnych plenerach krainy kangurów – Australii. Kiedy 11-letni Mick (Levi Miller) zostaje wysłany na farmę dziadka (Bryan Brown) w odległym regionie Pilbara w Zachodniej Australii, spodziewa się, że na miejscu czeka go wyłącznie nuda i ciężka praca. Wszystko zmienia się, gdy w życiu Micka pojawia się Rudy – jedyny w swoim rodzaju czerwony pies. Przygarnięty przez chłopca rezolutny zwierzak od razu staje się jego nieodłącznym towarzyszem oraz przyjacielem na dobre i na złe. Wkrótce wielka przyjaźń łącząca Micka i Rudego da początek wydarzeniom, którymi zachwyci się cały kraj! Entuzjastycznie przyjęte przez publiczność „Moje wakacje z Rudym” mają na koncie nominacje do Nagród Australijskiego Stowarzyszenia Krytyków. Znalazły również uznanie dziecięcego jury Generation Kplus na festiwalu Berlinale 2017.

Znikające skarpetki to problem, z którym można się spotkać w każdym domu. Twórcy filmu animowanego „Niedoparki” odkrywają przed widzami, kto tak naprawdę stoi za odzieżą nie do pary… „Niedoparki” to świetne dialogi, doskonały humor, oryginalna animacja, a przede wszystkim fantastyczna rozrywka dla całych rodzin!

Bohaterowie „Niedoparków” to dziarskie, pełne humoru, energii i pomysłów stworzenia, które zamieszkują szczeliny między książkami, szuflady, dna szaf i różne inne zakamarki. Są stałymi bywalcami ludzkich mieszkań. To oni odpowiadają za ginące skarpetki, zwłaszcza te z naturalnych włókien. Gdy już zabierają skarpetkę, to tylko jedną z pary, bo wtedy jest o wiele weselej i zabawniej.

Niedoparki zajmują się skakaniem na jednej nodze, robieniem kawałów, śpiewaniem śmiesznych piosenek, a niekiedy wymyślaniem niebezpiecznych zabaw. Są wśród nich również tacy, którzy należą do gangów, organizują skarpetkowe porwania i żądają okupów. Jedno można powiedzieć na pewno – w ich życiu nie ma miejsca na nudę!

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.


comments powered by Disqus