ENEMEF: Noc Horrorów - konkurs na wejściówki do Multikina!

Autor: Multikino Wrocław Redaktor: Edgar Allan

Dodane: 07-08-2017 10:28 ()


ENEMEF: Noc Horrorów to propozycja dla miłośników dobrego, trzymającego w napięciu kina grozy. Podczas maratonu będzie można obejrzeć aż cztery najbardziej przerażające horrory ostatnich lat: dwie części słynnej "Obecności" oraz dwa filmy o upiornej Annabelle, w tym najnowszy "Annabelle: Narodziny zła" premierowo! Jesteście zainteresowani? Jeśli tak, to świetnie, a to dlatego, że wspólnie z wrocławskim oddziałem Multikina mamy dla Was specjalny konkurs, w którym do wygrania jest podwójna wejściówka do kina Multikino Wrocław - Pasaż Grunwaldzki. Aby zdobyć bilety wystarczy odpowiedzieć na jedno, proste pytanie.

Pytanie konkursowe: W jakim filmie po raz pierwszy pojawiła się postać demonicznej Annabelle? Na odpowiedzi czekamy do 11 sierpnia do godziny 11:00. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres motyl@paradoks.net.pl.

A taka prezentuje się pełny repertuar nadchodzącego ENEMEF:

Tajemnicze i złe demony przenikną ze srebrnego ekranu w mrok kinowej sali i budując gęstą atmosferę niepokoju przyprawią widzów o dreszcze, a wszechobecna, podszyta strachem adrenalina na długo nie pozwoli im zasnąć! W repertuarze:

- ANNABELLE: NARODZINY ZŁA - premierowo!

- ANNABELLE,

- OBECNOŚĆ,

- OBECNOŚĆ 2.

ENEMEF: NOC HORRORÓW odbędzie się 11 sierpnia w Multikinie Pasaż Grunwaldzki

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:

Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 6:30 rano


comments powered by Disqus