Ekranizacja komiksu "Razor" od twórcy "Szybkich i wściekłych"

Autor: Raven Redaktor: Raven

Dodane: 12-05-2017 08:11 ()


Number 11 Films oraz Lotus Entertainment zamierzają przenieść na ekran bohaterkę komiksu stworzonego przez Everetta Hartsoe. Razor aka Nicole Mitchell zadebiutowała w październiku 1992 r. Po wielu perturbacjach, film miał powstać już w 2010 r., wybrano reżysera produkcji. Został nim Rob Cohen, twórca Szybkich i wściekłych, który również napisze scenariusz.

Razor planowany jest jako wysokooktanowy film akcji oparty na dość brutalnym komiksie. Nicole Mitchell jest najstarszą córką detektywa Franka Mitchell z LAPD, który został zamordowany, gdy Nicole była jeszcze dzieckiem. Dziewczyna wierzyła też, że jej siostra Jacklyn również nie żyje. Nicole została umieszczona w zakładzie psychiatrycznym na okres 5 lat, gdzie doznała upokorzenia ze strony strażników. Trauma spowodował, że Nicole stała się polującą na przestępców bohaterką Razor. Okazało się jednak, że Jacklyn żyje i została wyszkolona na zabójczynię przez szefa mafii Romana Van Drake'a, człowieka, który zabił ojca dziewczyn. Jacklyn jest teraz znana jako Stryke i zostaje wysłana, by zgładzić Razor.

Rob Cohen jest wielkim fanem tego komiksu, szczegóły dotyczące obsady poznamy wkrótce. Produkcją filmu zajmą się Jeff Most (Kruk), Philip Lee (Mroczny Rycerz, Zjawa), Jim Steele (Nowy początek) oraz Sean Lydiard.


comments powered by Disqus