Zapowiedź czerwcowej "Nowej Fantastyki" - opowiadania Zelaznego, Kinowe Uniwersum Potworów Universalu!

Autor: Marcin Waincetel Redaktor: Edgar Allan

Dodane: 11-05-2017 22:24 ()


Fantastyczna, nomen omen, zapowiedź kolejnego numeru magazynu "Nowa Fantastyka"! W czerwcowej odsłonie znajdziemy, między innymi, opublikowany po raz pierwszy w Polsce komplet opowiadań Rogera Zelaznego ze świata Kronik Amberu, w tłumaczeniu Piotra W. Cholewy. A co jeszcze czeka na nas w numerze? Poniżej okładka, a pod nią informacja z oficjalnego fanpage'u magazynu:

Dokładnie za dwa tygodnie, 25 maja, do sprzedaży trafi czerwcowy numer "Nowej Fantastyki". Przedstawiamy jego okładkę i zachęcamy do niesienia dalej dobrej nowiny. Będzie to bowiem wydanie przecudnej urody, nie tylko za sprawą okładki, którą sprezentował nam Storytel.pl.

Przede wszystkim, co widać już na pierwszy rzut oka, po raz pierwszy w Polsce publikujemy komplet opowiadań Rogera Zelaznego, których akcja rozgrywa się w świecie "Kronik Amberu", w tłumaczeniu Piotra W. Cholewy. To jedyna okazja, żeby je zdobyć i "musiszmieć" dla każdego fana tego legendarnego cyklu.
Oprócz tego w numerze znajdziecie pierwszą część dyskusji "Fantastyka vs. awangarda", w której udział wzięli Andrzej Sapkowski, Wojciech Siudmak, Tomasz Bagiński i Joanna Karpowicz, a prowadzili ją Maciej Parowski i Anna Groblińska.
Będzie także wywiad z Brandonem Sandersonem, jednym z najpopularniejszych obecnie pisarzy fantasy, artykuł o klasycznych potworach Universalu i zapowiadanym nowym filmowym uniwersum z ich udziałem oraz o bohaterze naszego dzieciństwa, Sknerusie McKwaczu, którego zawdzięczamy m.in. "Poszukiwaczy zaginionej Arki".

Co tu dużo mówić: nie przegapcie tego. Zapraszamy!

 


comments powered by Disqus