Dominika Rosik "Projekt Królowa" - zapowiedź

Autor: Zysk i Spółka Redaktor: Motyl

Dodane: 10-03-2017 16:29 ()


Pod koniec marca swoją premierę będzie miała książka debiutującej pisarki Dominiki Rosik. "Projekt Królowa" to trzymająca w napięciu powieść, w której rzeczywistość miesza się z iluzją. Jeśli czytaliście "Więźnia labiryntu" i byliście zadowoleni to koniecznie musicie sięgnąć po "Projekt Królowa".
 

Dominika Rosik

Projekt Królowa

Stron: 564
Format: 140 x 205 mm
Wydanie: 1
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Gatunek: SF
ISBN: 978-83-65676-76-4
Cena detaliczna: 37,90 zł

Osiem osób. Tajemniczy ogród zimowy. I eksperyment, którego nigdy nie zapomną…

Godzina 17.00. Emily budzi się w podziemiach szpitala psychiatrycznego. Poznaje siedem osób, których nigdy wcześniej nie spotkała. Nikt nie pamięta poprzedniej nocy. Telefony oraz komputery zostały zablokowane. Z każdą godziną sytuacja zaczyna się pogarszać. Pojawiają się kolejne niewiadome i dzieją się rzeczy, których nie da się logicznie wyjaśnić. Ktoś zmusza bohaterów do gry na śmierć i życie...
 
Prawda? Złudzenie? Żart? Efekt choroby psychicznej jednego z bohaterów? A może wszystkich? Jedno jest pewne. Uczestnicy eksperymentu muszą poddać się regułom gry, żeby znaleźć wyjście z obiektu. Zwłaszcza gdy wychodzi na jaw, że każda z uwięzionych osób kłamie.

Wraz z bohaterami pozwól się wciągnąć w mroczne miejsce pełne sekretów, plątaniny wizji oraz niedoskonałej pamięci. Obserwuj, jak budzą się demony przeszłości, rodzi się miłość, przyjaźń, nienawiść oraz strach. I przede wszystkim odpowiedz na najważniejsze z pytań: gdzie kończy się rzeczywistość, a zaczyna iluzja? 
 
 

comments powered by Disqus