Ruszyła kolekcja Superbohaterowie Marvela

Autor: Hachette Redaktor: Motyl

Dodane: 04-01-2017 11:47 ()


Od dziś w sprzedaży dostępna jest nowa kolekcja Hachette - Superbohaterowie Marvela. W pierwszym numerze znajdziecie Spider-Mana, a na album składają się następujące numery: Amazing Fantasy 15, Amazing Spider-Man Annual 1, Amazing Spider-Man vol.2 57-58 i 500-502. Pierwszy tom kosztuje 14,90 zł,

 

W kolejnych numerach kolekcji znajdziecie:


WOLVERINE
Panie i panowie ... Oto Wolverine ! Dorwać Mystique

Logan, udręczona dusza o tajemniczej przeszłości, to bohater, który spędził całe swoje życie, walcząc z naturą bestii. Jako członek X-Men, Wolverine wyrobił sobie nazwisko, mierząc się z najbardziej niezwykłymi czarnymi charakterami uniwersum Marvela. W tym tomie możecie zobaczyć niezwykły pojedynek z Hulkiem oraz odkryć prawdę, kryjącą się za związkiem z Mystique, mutantką, której przeszłość wypełniają podobnie mroczne sekrety, co jego własną.

Zawiera:
THE INCREDIBLE HULK 181 i WOLVERINE (Vol. 3) 62-65


IRON MAN
Narodziny Iron Mana, Ja i Iron Man

Tony Stark, miliarder i producent broni porwany przez terrorystów, tworzy niezwykle zaawansowaną technologicznie zbroję, by wydostać się z niewoli. Następnie postanawia porzucić dotychczasowe życie i wykorzystać moc niezwyciężonego Iron Mana w obronie potrzebujących. Nadchodzi jednak czas na jego najtrudniejszą batalię – przeciwko własnej zbroi, przejętej przez zbuntowaną sztuczną inteligencję, która zdaje się znać Tony’ego lepiej niż on sam siebie i nie spocznie, póki nie zgładzi swojego twórcy. To klasyczna, pełna akcji opowieść, która będzie was trzymać w napięciu aż do ostatniej strony!

Zawiera:
TALES OF SUSPENSE 39, IRON MAN ½ oraz IRON MAN VOL. 3 26-30KAPITAN AMERYKA
Wojna i pamięć

Steve Rogers został uznany za zbyt słabego i chorowitego, by służyć w wojsku. Wszystko jednak zmieniło się, gdy wziął udział w projekcie stworzenia superżołnierza. Eksperymentalne serum doprowadziło go do szczytu formy fizycznej, obdarzając ponadprzeciętnymi siłą i zwinnością. Od mrocznych czasów I wojny światowej aż po dziś dzień, Kapitan wykorzystuje swoje zdolności w walce o wolność przeciw uciskowi i tyranii na całym świecie. 
Poznaj jedną z najznamienitszych historii o Kapitanie Ameryce, w której swoimi talentami zabłysnęli Roger Stern i John Byrne. Strażnik Wolności zmierzy się w niej z szeregiem złoczyńców, w tym z Batrokiem Leaperem, Baronem Blood i Cobrą, a autorzy przedstawią definitywną wersję narodzin amerykańskiego superbohatera.

Zawiera:
CAPTAIN AMERICA 247-255

 

HULK

Psy wojny

Autorzy: Paul Jenkins, Ron Garney

Zawiera: THE INCREDIBLE HULK VOL. 2 12-20


comments powered by Disqus