Zapowiedzi programowe AMC w styczniu

Autor: Karolina Sendal Redaktor: Motyl

Dodane: 28-12-2016 10:29 ()


W nadchodzącym miesiącu szczególnie polecamy uwadze polską premierę 2. sezonu serialu „HUMANS” – 12 stycznia (czwartek) o 21:00, kolejne odcinki w każdy czwartek o tej samej porze.  W styczniu zapraszamy także na maraton z 1. sezonem „HUMANS” – 5 stycznia (czwartek) od 21:00. Ponadto, 2 stycznia (poniedziałek) od 21:00 zapraszamy na maraton z czterema odcinkami „Nocnego recepcjonisty”, a już od 9 stycznia na kolejne odcinki serialu. Finałowy odcinek serii zostanie wyemitowany 30 stycznia o 21:00.

 W styczniu polecamy również filmowy cykl  „Noc z gwiazdą: Sean Penn”, w ramach którego 28 stycznia od 21:00 zapraszamy na następujące produkcje: „Stan łaski”, „Barwy” oraz „Sokół i koka”.

HUMANS

Polska premiera 2. sezonu 12 stycznia (czwartek) o 21:00,

kolejne odcinki w każdy czwartek o 21:00

Maraton z 1. sezonem 5 stycznia (czwartek) od 21:00

„HUMANS” to mroczny thriller science-fiction. Akcja rozgrywa się w rzeczywistości równoległej, w której każda rodzina może sprawić sobie służącego-robota, wyglądającego i zachowującego się jak człowiek. Sytuacja, w której technologia wkracza w świat relacji międzyludzkich, rodzi pytania o wartości etyczne i o to, co to znaczy być człowiekiem. Ludzie polegający na pracy maszyn szybko przekonają się, że dzielenie z nimi życia może mieć poważne konsekwencje.

Akcja 2. sezonu ma miejsce kilka miesięcy po wydarzeniach kończących pierwszą serię. Niska (Emily Berrington) nadal przebywa na wolności i znajduje się w posiadaniu kodu świadomości. Pozostałe Synthy, Mia (Gemma Chan), Leo (Colin Morgan) oraz Max (Ivanno Jeremiah) nie wiedzą, gdzie znajduje się ich siostra i próbują na nowo odnaleźć swoje miejsce w świecie. Tymczasem Joe (Tom Goodman-Hill) oraz Laura Hawkinsowie (Katherine Parkinson) starają się naprawić swoje małżeństwo. Do obsady serialu dołączyła m.in. Carrie-Anne Moss („Matrix”, „Jessica Jones”), która wcieli się w postać Dr Atheny Morrow, specjalistki od sztucznej inteligencji.

Występują: Gemma Chan, Katherine Parkinson, Colin Morgan, Carrie-Anne Moss, Emily Berrington.

 

NOCNY RECEPCJONISTA.

Powtórka 1. sezonu – kontynuacja

Maraton z odcinkami 1-4 – 2 stycznia (poniedziałek), od 21:00

Kolejne odcinki od 9 stycznia w każdy poniedziałek o 21:00

Finałowy odcinek 30 stycznia o 21:00

Współczesna interpretacja powieści szpiegowskiej Johna le Carrégo o tym samym tytule. Tytułowy „Nocny recepcjonista” to Jonathan Pine (Tom Hiddleston), były żołnierz brytyjskich sił specjalnych, obecnie pracujący dla wywiadu. Jego zadaniem jest przeniknięcie do otoczenia działającego na światową skalę biznesmena Richarda Onslowa Ropera (Hugh Laurie) i ujawnienie stworzonej przez niego siatki powiązań między organizacjami wywiadowczymi a handlarzami bronią. Aby tego dokonać, najpierw sam musi stać się przestępcą.

Występują: Tom Hiddleston, Hugh Laurie, Olivia Colman, Elizabeth Debicki.


comments powered by Disqus