Magazyn i książka w cyklu STAR WARS ŁOTR 1 od Egmontu

Autor: Egmont Redaktor: Motyl

Dodane: 13-12-2016 15:14 ()


NAJLEPSZE PRZEWODNIKI PO FILMIE

Pierwsza książka i czasopismo na rynku z serii Star Wars. Łotr 1

 

Już 15. grudnia br. do kin w całej Polsce wchodzi superprodukcja Łotr 1. Gwiezdne Wojny – historie. Wraz z premierą filmu nakładem wydawnictwa Egmont ukażą się książka i czasopismo. Nie może Was to ominąć. Niech moc będzie z Wami!

Stworzony we współpracy z Lucasfilm, napisany przez znanego eksperta w dziedzinie Gwiezdnych wojen Pabla Hidalga, STAR WARS Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Przewodnik ilustrowany to fotosy filmowe, szczegółowe sylwetki postaci, informacje z pierwszej ręki i niesamowite przekroje pojazdów. Czytelnik na stronach książki może obejrzeć wnętrze rebelianckiej kanonierki U-wing, poznać nowe planety i pradawne światy, odkryć genezę szturmowców śmierci i dowiedzieć się więcej o kryształach kyber i technologii Gwiazdy Śmierci, a tym samym dołączyć do rebelii zbudowanej na nadziei!

Po zakończonym seansie zawsze chcemy jeszcze dokładniej poznać losy postaci i zgłębić fantastyczny świat. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi magazyn, którego premiera już 20 grudnia br. Jego lektura przybliży fanom Sagi przeszłość i motywacje bohaterów Łotra 1, kulisy imperialnych intryg, tajniki Gwiazdy Śmierci, fakty dotyczące żołnierzy i wyposażenia Rebelii oraz Imperium. Dla fanów, aż 6 plakatów.

 

Star Wars. Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Przewodnik ilustrowany

Autor: Pablo Hidalgo

Ilustrator: Kemp Remillard

Przekład: Anna Hikiert, Błażej Niedziński, Ada Zabrzewska

Oprawa: twarda

Objętość: 200 stron

Format: 252x301

Cena: 69,99 PLN

ISBN: 978-83-281-2095-2

Grupa docelowa: 16+

Premiera: 21.12.2016 (tylko w EMPIKu)

 

STAR WARS ŁOTR 1 (Prosto z ekranu 4/2016)

Cena: 9,99 PLN

Premiera: 20.12.2016

Premiera kolejnych nowych tytułów w serii książek STAR WARS ŁOTR 1 już w styczniu.

Więcej szczegółów wkrótce.


comments powered by Disqus