Login:

Hasło:

 autologowanie


rejestracja
zapomniałeś hasła?
Konkurs Jesień z "Chłopcami" Jakuba Ćwieka

Serwis Paradoks oraz wydawnictwo SQN z okazji premiery nowej książki Jakuba Ćwieka zapraszają do udziału w konkursie Jesień z "Chłopcami" Jakuba Ćwieka.więcej...


Wyniki konkursu "Lego kontra Batman".

Niniejszym prezentujemy wyniki konkursu "Lego kontra Batman".więcej...


Kliknij, aby przej do Paradoksowego Kalendarium Konwentowego
Widok: treść | komentarze
Buty z Powrotu do przyszłości II w sprzedaży?
Dodano: 08-09-2011 20:35
Odsłon: 9475
Autor: Spider
Redaktor: S_p_i_d_e_r

W sieci pojawił się krótki filmik prezentujący magazynowe półki zapełnione butami marki Nike. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie model obuwia - ten sam, który nosił Marty McFly w II części Powrotu do przyszłości.

Gdy w 1989 roku oglądaliśmy Powrót do przyszłości 2, zapewne z zapartym tchem podziwialiśmy wspaniałe wynalazki dostępne w 2015 roku, w którym działa się akcja filmu. Samozapinające się buty, antygrawitacyjne deskorolki, zmieniające rozmiar kurtki, latające samochody, no i oczywiście nieśmiertelny wehikuł czasu, czyli DeLorean napędzany plutonem lub skórkami z bananów...

Tymczasem rok 2015 tuż, tuż, a widzianych na ekranie wynalazków próżno szukać w sklepach czy na ulicach. Ale jest iskierka nadziei - użytkownik DocEmmettBrown88 umieścił w serwisie YouTube filmik, na którym możemy zobaczyć samozapinające się buty Nike Air Mags - takie same, jakie nosił główny bohater niezapomnianej trylogii.

Ponieważ firma Nike posiada patent na tego typu obuwie, pozwala nam to wierzyć, że filmik nie jest żartem i że wkrótce zobaczymy samozapinające się buty na sklepowych półkach.

Wspomniany wyżej filmik znajdziecie tutaj.

 

Źródło: www.trustedreviews.com


pasyaerpou(24-10-2013 15:47)
Xunjie2013
???日う??蝶ン·

%
grafika: Fedor i Kuna