Relacje i Fotorelacje cz. 1

Powoli mija tydzień od zakończenia Falkonu. Oto relacje i fotorelacje, które do tej pory się pojawiły.

Relacje:

Carpe Noctem

Rebel Legion: Eagle Outpost

Star-Wars.com.pl + filmiki i zdjęcia

Efantastyka

Relacje audio:

Radio Lublin

Fotorelacje:

Radio Lublin

Paradoks

WSPA

Zdjęcia by Shonsu

Wideorelacje:

Moje Miasto - Lublin

Wpisy w blogosferze:

Repek - Blog Poltergeist + zdjęcia

Rincewind bpm - Blog Poltergeist

Cubuk - Blog Poltergeist

Nurgling - Blog Poltergeist

TOR - Blog Poltergeist

Część 2 zestawienia znajdziecie tutaj.

FALKON 2009 już dziś!

Doczekaliśmy się finału - dzisiaj o 17 startuje jubileuszowy Falkon. Co roku martwimy się o pogodę. Wygląda na to, że tym razem aura nie sprawi nam psikusa. Za oknem dość mokro, ale już nie pada. Wciąż się przejaśnia, a jutro ma być nawet słonecznie, oczywiście jak na listopadową porę. Na termometrze 6 stopni, niby niewiele, ale nie ma wiatru, więc jest dość ciepło.

Program dopięty, podobnie jak wszystkie inne sprawy organizacyjne. Ostatnie paczki od sponsorów jeszcze przychodzą, ostatnie rzeczy dowozimy na Wyspę. Pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że po raz kolejny nam zaufacie i pojawicie się na Falkonie w wielkiej liczbie, która weźmie udział w mocy atrakcji, jak dla Was przygotowaliśmy.

Do zobaczenia na Falkonie!

Fantastyczna trzydniowa transmisja online z Falkonu

Nie dasz rady dojechać na Falkon? Rozchorowałeś się (pozdrowienia dla Scobina)? Jesteś poza granicami Polski? Nadal możesz uczestniczyć w konwencie! Podobnie jak rok temu Telewizja Interaktywna ITTV będzie transmitować na żywo wydarzenia z jednego z bloków programowych Falkonu. Program znajdziecie w rozszerzeniu wieści. Transmisję możecie oglądać i komentować na czacie pod tym adresem. Jeżeli nie będziecie mogli cały dzień siedzieć przy komputerze zawsze możecie obejrzeć przekaz dla telefonów komórkowych pod tym adresem.

Zapraszamy! Czytaj dalej…

Nightmarowy trailer Falkonu 2009

Koszmary, straszydła i inne upiory - przybywajcie na Falkon! Każda zagubiona dusza znajdzie tam coś dla siebie. Pamiętajcie, że niegrzecznie jest nie przyjechać… W końcu to 10-te urodziny!

Sala Sarmacka i Wolsung na FALKONIE

Kuźnia Gier – wydawca Szlacheckiej Gry Karcianej “Veto” 2 ed. oraz Wargamer – wydawca historycznej gry strategicznej “Ogniem i Mieczem” zapraszają do Sali Sarmackiej.
Przez cały Falkon można tu będzie nauczyć się grać w grę karcianą i grę bitewną – organizowane będą pokazy, mini turnieje oraz nauka gry!
Ponadto zapraszamy na trzy prelekcje o tematyce sarmackiej, które odbędą się w normalnym bloku programowym.

Czytaj dalej…

10 lat Falkonu 10 lat Wydawnictwa Portal

W tym roku odbywa się 10 edycja Falkonu, imprezy, której początki pokrywają się ze startem Wydawnictwa Portal. Przypomnijcie sobie pierwszy Falkon, na który przybyło niewiele ponad trzysta osób. W tym roku będzie nas przynajmniej o tysiąc więcej. Przypomnijcie sobie początki Portalu z jednym numerem czasopisma w ofercie, a zobaczcie jak ta sama oferta wygląda dziś.

Z okazji wspólnych urodzin postanowiliśmy wraz z organizatorami Falkonu przygotować specjalny blok programu dla wszystkich uczestników imprezy. Przez trzy dni trwania konwentu przeprowadzimy masę prelekcji, konkursów, turniejów, będziemy na imprezie w pełnym, szalonym składzie i będziemy do Waszej pełnej dyspozycji.

10 lat to kawał czasu. Przyjdźcie na Falkon i zobaczcie co przez ten czas osiągnęliśmy.

Zapraszamy przez cały czas trwania konwentu do sali 104!!!

Wydawnictwo Portal

Program spotkań znajdziecie w rozszerzeniu wieści. Czytaj dalej…

10 lat Falkonu - trailer wspominkowy

Z okazji tak znakomitego wydarzenia, jakim jest nadchodzący jubileusz Falkonu, nie sposób nie sięgnąć pamięcią  do wspomnień sprzed lat. Czasy się zmieniają ale niektórzy ludzie, miejsca i zdarzenia potrafią na zawsze zostać w pamięci.

Odliczając dni do konwentu, wspomnijcie z nami jak to niegdyś bywało…

LARP-y na Falkonie

- Wykonał pan kawał dobrej, czarnej roboty. - pochwalił Pan Bones, oddając gospodarzowi zabazgrany skrawek papieru, który wyglądał, jakby został wyrwany z trzewi Lewiatana. Nie był w stanie stwierdzić, czy trzymał w dłoni plan uroczystości, listę zaproszonych, spis potraw, czy życzenia. - W razie potrzeby wprowadzę odpowiednie poprawki. Wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

- Wyśmienicie - Profesor Zuovick wyszczerzył koślawe zęby w obłąkańczym uśmiechu i zabrał się za przeżuwanie swoich zapisków.

W imieniu Profesora Zuovicka i Pana Bonesa prezentujemy listę falkonowych LARP-ów. Czytaj dalej…

Program Falkonu 2009

W menu Program pojawiła się nowa zakładka “Pobierz pełny program“, pod którą znajdziecie rozpiskę tegorocznych atrakcji. Mamy nadzieję, że jubileuszowy program konwentu przypadnie Wam do gustu.

Szykujcie się! Urodziny tuż, tuż…

To niegrzecznie nie przyjechać na urodziny…

Jakub Ćwiek, Witold Jabłoński, Marcin Przybyłek, Tomasz Kołodziejczak, Magdalena Kozak, Rafał Kosik i Jerzy Szeja zapraszają na Falkon 2009! Czego trzeba więcej?

Pamiętajcie: to niegrzecznie nie przyjechać na urodziny…



Falkon poleca